3 najczęściej kupowane fotele ostatniego miesiąca

3 najczęściej kupowane fotele ostatniego miesiąca

Śledzenie branżowych trendów to coś, co weszło nam w nawyk. Posiadamy więc wiedzę o tym, jakie fotele biurowe klienci kupują najczęściej. Dzisiaj przejrzymy się statystykom z ostatniego miesiąca, a dokładniej temu, jakie 3 modele foteli kupujący wybierali najczęściej. Niech ten ranking stanie się inspiracją dla wszystkich niezdecydowanych, którzy nie wiedzą, czego szukać. Wybór popularnych produktów to najłatwiejsza droga do kupienia dobrych, jakościowych mebli.

Pierwsze miejsce zajmuje fotel Optimal, który utrzymuje się na wysokiej pozycji w trendach już od kilku miesięcy. To znak, że producent wykonał naprawdę uniwersalny fotel, który znajduje uznanie wśród różnych klientów. Bez wahania można stwierdzić, że to coś zarówno dla klientów biznesowych, jak i osób prywatnych, które potrzebują fotela do pokoju czy salonu. Dostępny jest co prawda tylko w trzech wariantach kolorystycznych (szarym, czarnym i niebieskim), jednak są to na tyle neutralne odcienie, że bez problemu wkomponuje się w każde wnętrze. Ciekawa jest natomiast cena fotela, bo należy ona do niskiej półki. Nie myślmy jednak, że oznacza to fotel niskiej jakości. Wręcz przeciwnie. Dostajemy tutaj szereg ciekawych funkcji, takich jak tilt zapewniający przyjemne bujanie się fotela, chromowaną, bardzo ładnie prezentującą się podstawę jezdną oraz atest wytrzymałości dzięki któremu możemy być spokojni, że fotel będzie nam służył przez wiele lat.

Osoby posiadające nieco większy budżet powinny zwrócić swój wzrok w kierunku drugiego miejsca, a zajmuje je fotel Nexus. Jego cena mieści się w okolicach dziewięciuset złotych, więc to zdecydowanie średnia półka cenowa, jednak już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z większym, bardziej ekskluzywnym fotelem. Świetnie sprawdzi się w biurach jako fotel prezesa. Nawet niewprawne oko zauważy, że przy tworzeniu tego modelu zachowano dbałość o najdrobniejsze detale, czego dowodem są chociażby solidne podłokietniki posiadające specjalną nakładkę ze skóry naturalnej. Takie połączenie sprawia, że otrzymujemy stabilne podparcie dla naszych łokci, które jest jednocześnie przyjemne w dotyku. Fotel i siedzisko pokryte jest naturalną skórą licową i spójnie ze sobą połączone, co zapewnia maksymalny komfort podczas siedzenia. Fotel dostępny jest w kolorze czarny, kremowym i brązowym. Śmiało możemy przyznać, że są to najbardziej charakterystyczne barwy dla mebli przeznaczonych dla biur i lokali biznesowych. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie standardowych, wytrzymałych kółek, które producent pokrył miękką, kauczukową otoczką. Takie rozwiązanie zapobiega rysowaniu się parkietu i zapewnia cichą, bezszelestną jazdę.

fotel next sn1Trzecie miejsce pod względem popularności zajmuje fotel Next SN1. W ten sposób otrzymujemy zestawienie trzech różnorodnych foteli, z których każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Ten fotel bowiem znacząco różni się od dwóch poprzednich. Wyglądem świetnie wpasuje się w nowoczesne wnętrze. Mimo zastosowania tapicerowanej skóry, fotel wygląda bardzo zgrabnie. Grubość skóry jest zaś na tyle gruba, by zapewniać wygodne siedzenie, ale wystarczająco cienka, by sprawiać nowoczesne wrażenie. Aby zminimalizować cenę fotela, z tyłu zastosowano skórę ekologiczną, która jednak wyglądem jest maksymalnie zbliżona do tej, którą widzimy od przodu. Elementy metalowe wykonano z aluminium, a każdy element został dodatkowo wypolerowany. Dzięki temu zabiegowi fotel w piękny sposób odbija refleksy świetlne. Oprócz standardowej funkcji bujania, fotel biurowy Next SN1 został wyposażony w tryb Multiblock, który pozwala na zablokowanie go w dowolnym momencie podczas odchylenia celem wybrania najdogodniejszej dla nas pozycji.

Ranking jest oczywiście wyłącznie sugestią co do tego, jaki fotel biurowy warto wybrać. Trzeba jednak pamiętać, że pewne fotele utrzymują się na listach najlepszych sprzedaży nie bez powodu. Cieszą się one uznaniem klientów, ponieważ posiadają dobry stosunek jakości do ceny oraz zawierają funkcje, które powinien dziś mieć każdy nowoczesny fotel.