Fotel biurowy Ergofix dla będących w ciągłym ruchu

Fotel biurowy Ergofix dla będących w ciągłym ruchu

Fotel Ergofix to coś, co ciężko opisać słowami. Niby zwykły fotel, taki jak setki innych, które możemy znaleźć w firmowych biurach. Z drugiej strony jednak to przedmiot wyjątkowy, bo zaprojektowany w sposób dotąd niespotykany. Producent tego fotela zrobił coś niemożliwego – przełamał konwenanse i zamiast skóry wykorzystał tkaninę TM i siatkę, a mimo to wciąż udało mu się stworzyć elegancki, ładny fotel.

Co nowego przynosi zastosowanie tych niecodziennych materiałów przy tworzeniu fotela Ergofix? Przede wszystkim niesie to ze sobą szereg ciekawych właściwości, które szczególnie docenią osoby w ciągłym ruchu. Wyobraź sobie gorący, letni dzień i pracowity dzień w biurze. Siedzisz w fotelu, w którym co chwila wiercisz się, by sięgnąć po dokumenty porozrzucane po całym pomieszczeniu. Jeśli fotel biurowy obity jest skórą, twoja skóra szybko zacznie się pocić i siedzenie w fotelu stanie się nieprzyjemnym doznaniem.

Oparcie zapobiegające poceniu

oparcie zapobiegające poceniuKupując fotel Ergofix, przestaje to być twoim problemem. Przewiewna siatka sprawia, że uczucie koszulki lepiącej się do twoich pleców odejdzie na zawsze w zapomnienie. Co więcej, oparcie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby automatycznie dopasowywać się do twoich pleców i do siły nacisku. To jeszcze bardziej zwiększa wygodę korzystania z fotela i zawsze sprawia, że między linią oparcia a twoimi plecami znajdzie się odrobina wolnej przestrzeni, która zapewni naturalną wentylację.

Fotel dostępny jest w trzech różnych kolorach, więc nie musisz wybierać pomiędzy funkcjonalnością, a atrakcyjnym wyglądem. Na pewno bowiem dobierzesz taki odcień, który idealnie wpasuje się w wystrój biura.