Fotel Futura 3 S oceanem możliwości

Fotel Futura 3 S oceanem możliwości

Przeglądając oferty sklepów meblowych, wielokrotnie natkniesz się na określenie, że jakiś fotel jest uniwersalny. W przypadku fotela biurowego Futura 3 S nabiera to kompletnie nowego znaczenia, ponieważ jest to prawdopodobnie produkt z największą liczbą wariantów i możliwości, jaką możesz gdziekolwiek znaleźć.

Zacznijmy dość skromnie, bo od możliwości wyboru materiału, z jakiego wykonany jest fotel. Jeśli chodzi o oparcie, sprawa jest prosta, bo wykonane jest ono z siatki zapewniającej wygodę siedzenia. Sytuacja nieco się komplikuje przy siedzisku, bo tutaj już musimy wybrać spośród 9 różnych tkanin. Każda z nich to inna faktura i zestaw różnych kolorów. O ile nie jesteś kobietą, możesz mieć problem ze zdecydowaniem się na jeden z nich.

Skoro o kolorach mowach, to tutaj zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki. Cenisz sobie dużą ilość możliwości? Zatem 59 kolorów dostępnych „na już” na pewno spełni twoje oczekiwania. Prawdę mówiąc, aż ciężko sobie wyobrazić, że w sklepie online możesz zamówić fotel w tak bogatej palecie kolorystycznej i to dostępnej od ręki.

Jakby tego było mało, producent fotela Futura 3 S zainstalował w siedzisku mechanizm z dwoma trybami – jednym przeznaczonym dla mężczyzn, drugim dla kobiet. Można go przełączać przy pomocy zwykłego pokrętła, a różnica, jaka zachodzi, wpływa na sprężystość siedziska. Jako, że fizjonomia męskiego i damskiego ciała jest różna, przełączanie trybu pozwala na uzyskanie maksymalnego komfortu z siedzenia.