Fotel Ioo WS KMD31 – dla tych, którzy chcą więcej

Fotel Ioo WS KMD31 – dla tych, którzy chcą więcej

Fotele biurowe klasy premium skierowane są do dwóch grup użytkowników. Pierwsza to ci, którzy zarabiają na życie przed komputerem – wtedy fotel nie tylko zwiększa wygodę w pracy, ale także jest kluczowy dla utrzymania prawidłowej postawy kręgosłupa. Druga grupa to gracze, bo oni również narażeni są na problemy zdrowotne związane z niewłaściwą postawą siedzącą.

Fotel Ioo WS KMD31 to produkt, który zaspokoi nawet najbardziej wyszukane pragnienia. Podczas jego projektowania przeprowadzono wiele testów w celu opracowania najbardziej ergonomicznego profilu oparcia oraz siedziska, w którym nawet po ośmiu godzinach człowiek czuje się, jak nowonarodzony. Do jego tworzenia wykorzystano jakościową siatkę mesh, która charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie. Siatka jest też elastyczna, aby dopasować się do kształtu ciała osoby, która będzie korzystać z fotela.

Zaawansowany system regulacji fotela

Ta seria foteli wyróżnia się na tle innych zupełnie autorskim systemem regulacji, który daje szerokie pole manewru, jeśli chodzi o ustawienie siedziska, oparcia i zagłówka. Tak naprawdę osoba, która po raz pierwszy usiądzie na fotelu Ioo WS KMD31 będzie miała problem ze zrozumieniem, jak działają poszczególne kontrolery. Szybko jednak dojdzie się do wprawy i znalezienie najbardziej komfortowych ustawień stanie się zupełnie intuicyjne.

Prawdziwym atutem tego fotela biurowego jest zagłówek, który cały czas pracuje. W momencie, gdy odchylamy głowę, on automatycznie śledzi nasz ruch, zapewniając stabilne oparcie bez względu na to, jaką pozycję siedzenia sobie wybierzemy.